polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Aliplast sponsorem warsztatów architektonicznych OSSA 2012

| aktualności | Aliplast sponsorem warsztatów architektonicznych OSSA 2012

 Miło nam poinformować, iż firma Aliplast jest sponsorem kolejnej edycji warsztatów architektonicznych OSSA 2012. Warsztaty architektoniczne OSSA to coroczna inicjatywa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Studentów Architektury. XVI edycja OSSY odbędzie się w Lublinie w dniach 21-28 października br.

Tematem tegorocznego spotkania to NEGATYW. Dotyczy pięknych, ale zaniedbanych obszarów Lublina. Pozornie negatywne miejsca, niedoceniane i zapomniane niszczeją na skutek niedostrzegania ich wartości i potencjału, jaki kryją. Działając na zasadzie negatywu - poprzez odwrócenie rzeczywistości, pierwszych wrażeń, będą podejmowane prace projektowe przedstawiające na nowo te miejsca w celu pokazania ich wartości i piękna. Całość projektu będzie opierała się na poznaniu przez uczestników ciekawych miejsc Lublina i odnalezieniu w nich potencjału, oraz pokazanie kreatywnych sposobów jego wykorzystania. Celem tego zadania będzie głębokie, niecodzienne spojrzenie na przestrzeń miejską, które pozwoli dostrzec to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka.

OSSA - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Studentów Architektury.
Organizacja istnieje od 1997 roku, a powstała z inicjatywy polskich studentów architektury, których pragnieniem było poszerzanie horyzontów i nabycie doświadczenia zawodowego. Stowarzyszenie OSSA skupia studentów wszystkich Wydziałów Architektury wyższych uczelni w Polsce.

Więcej informacji o warsztatach OSSA: www. ossa2012.blogspot.com

 

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW