polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Centrum Szkoleniowe

| rozwój | Centrum Szkoleniowe

Centrum Szkoleniowe firmy Aliplast Sp. z o.o. wyposażone jest w urządzenia do cięcia, obróbki i łączenia profili stosowanych przy produkcji okien, drzwi i fasad firmy elumatec i FOM Industrie.  Naszym klientom oferujemy wsparcie technologiczne przy rozwiązywaniu problemów technicznych zarówno w siedzibie firmy Aliplast jak i na miejscu u Klienta.

 Centrum szkoleniowe Aliplast zostało wyposażone w komorę badawczą firmy KS Schulten, na której produktach bazują renomowane laboratoria badawcze. Komora badawcza pozwala sprawdzać parametry szczelnościowe i wytrzymałościowe stolarki okienno-drzwiowej oraz lekkich ścian osłonowych w zakresie infiltracji powietrza, wodoszczelności i odporności na obciążenie wiatrem.
Komora badawcza nazywana jest również komorą AWW : Air - ,,powietrze”, Wind - ,,wiatr”, Water - ,,woda”). Ściana badawcza ma zastosowanie dla produktów o maksymalnych wymiarach 6m x 6m. W komorze zainstalowana została dmuchawa symulująca parcie i ssanie wiatru o wartości 5000 Pa.
Maszyna KS Schulten wyposażona jest także w zamknięty system obiegu wody, 9 czujników pomiarowych oraz urządzenie do generowania dymu podczas badania, pozwalające na łatwiejsze lokalizowanie nieszczelności.

Komora badawcza KS Schulten dostosowana jest do badań wg. wymogów IFT Rosenheim.

 

 

 

 

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW