polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Dział Techniczno-Rozwojowy

| kontakt | Dział Techniczno-Rozwojowy
Tomasz Wielgus                                                 +48 81 710 61 29
Wsparcie/doradztwo techniczne

 

  tomasz.wielgus@aliplast.pl

Artur Drzała                                                 +48 81 745 57 87
certyfikacja, atesty, badania

 

  artur.drzala@aliplast.pl

Artur   Sygnowski

Centrum Szkoleniowe

                 +48 81 745 57 73
                    

        artur.sygnowski@aliplast.pl

Mikołaj Kałużniacki
architekci  - doradztwo techniczne

                + 48 81 745 57 17 

    mikolaj.kaluzniacki@aliplast.pl

Tomasz Skamruk

ofertowanie/AliCAD

                               + 48 81 745 57 70

                  tomasz.skamruk@aliplast.pl

Zenon Dechnik

ofertowanie

                                    + 48 81 710 61 32

                  zenon.dechnik@aliplast.pl

Bartosz Całużyński

ofertowanie

                          + 48 81 710 61 12

                  bartosz.caluzynski@aliplast.pl

Krzysztof Kruk
wsparcie techniczne w terenie

                 + 48 607 804 337

                  krzysztof.kruk@aliplast.pl

Michał Traczyk
doradztwo techniczne, ogrody zimowe

    + 48 721 220 122

                  michal.traczyk@aliplast.pl

Kamil Kuć
program AliCAD, Alixel

                 + 48 81 745 57 83

                  kamil.kuc@aliplast.pl

Marek Chełstowski
program AliCAD, Alixel

                                   + 48 81 710 61 47

                  marek.chelstowski@aliplast.pl

Karol Buczek

katalogi techniczne

   +48 81 710 61 02                              karol.buczek@aliplast.pl
                    

 

                                    

              

 

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW