polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Nowa inwestycja w Aliplast

| aktualności | Nowa inwestycja w Aliplast

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru “Świata Aluminium” (Numer 4/73) a w szczególności do zapoznania się z wywiadem z Panem Janem Kidajem “ Nowa inwestycja w Aliplast”.

"Niedawno ALIPLAST uroczyście otwierał swoją nową, imponującą siedzibę w Lublinie przy ulicy Wacława Moritza 3. Dzisiaj w planach już są o kolejne inwestycje. I to ogromne. Nowa hala z przeznaczeniem na tłocznie i nową linię lakierniczą. O tym i o innych rzeczach zechciał się ze mną i Państwem podzielić  „spirytus movens” wszystkich przedsięwzięć – Pan Jak Kidaj.
- IRM: Panie Prezesie, co się wydarzyło w Aliplaście przez ten rok, od momentu przeprowadzki i naszej ostatniej rozmowy?
- JK: Co się wydarzyło? Przeżyliśmy bardzo interesujący okres. Muszę się pochwalić od razu na wstępie, że w moich oczach dobrze wykorzystaliśmy nowy obiekt. Notujemy na dzień dzisiejszy 10% wzrost, co uważam, jest wynikiem bardzo dobrym jak na dzisiejsze czasy. Rok jest, tradycyjnie, lepszy od poprzedniego, i najważniejsza rzecz – jesteśmy już w fazie realizacji II etapu rozbudowy zakładu..... czytaj dalej

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW