polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Nowość w ofercie - nawiewniki Renson

| aktualności | Nowość w ofercie - nawiewniki Renson

Uprzejmie informujemy, iż posiadamy w naszej ofercie nawiewniki Renson -TC60 i THM90.

TC60
Nawiewnik typ TC60, z przekładką termiczną, bez możliwości samoregulacji, przeznaczony do montażu na szybie. Część wewnętrzna , perforowana 2,7 x 18,5 mm , jako element zabezpieczający przed przenikaniem owadów. Nawiewnik TC60 wyposażony jest w przeponę wykonaną z PVC, która umożliwia sterowanie przepływem powietrze przez nawiewnik. Przestawienie jej za pomocą dźwigni, umożliwia uzyskanie maksymalnego przepływu lub zamknięcie urządzenia.

Charakterystyka:
- Korpus aluminiowy (AlMgSi 0,5)
- Końcówki boczne ze specjalnego tworzywa (ASA)
- Dostępny w anodzie naturalnej E V1
- Paleta RAL wg. wyboru jak również bikolor
- Do zakupu w dłużycach 6000 mm lub na wymiar

 THM90
Nawiewnik typ THM 90, z przekładką termiczną, z systemem samoregulacji przepływu powietrza, przeznaczony do montażu na szybie, dla okien z drewna, aluminium i PVC. THM 90 wyposażony jest w przepustnicę wykonaną z PVC, która umożliwia sterowanie przepływem powietrza przez nawiewnik. Przestawienie jej za pomocą dźwigni, umożliwia uzyskanie maksymalnego przepływu lub zamknięcie urządzenia. Ponadto w urządzeniu zamontowana jest ruchoma przepona, reagująca na różnice ciśnień. Jej działanie polega na samoczynnej regulacji przepływu powietrza, po przekroczeniu określonych wartości różnicy ciśnień .

 

Charakterystyka:
- Profil zewnętrzny i wewnętrzny: Aluminium AlMgSi 0.5
- Powłoka: aluminium epoksydowane (E6/EV1) -20 mikronów lub malowana proszkowo (60 -70 mikronów) wg palety RAL, możliwa wersja w duokolorze.
- Przegroda termiczna: PVC - Kapy boczne: ASA-Polymer typ Luran S
- Kolor kap bocznych: biały, czarny. Inne kolory na zapytanie .

Nowości ofertowe już dostępne w programie AliCAD.

 

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW