polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Osiągnięcia

| o firmie | Osiągnięcia

1.  Wyróżnienie dla firmy Aliplast Sp. z o.o.  w rankingu Diamenty Forbesa 2013  w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie lubelskim. 

2.  Dyplom Uznania przyznany przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki   potwierdzający, ze profile aluminiowe firmy Aliplast sa dobrze oceniane i polecane przez fachowców (kwiecień 2013 r.).

 

3. Wyróżnienie dla firmy Aliplast Sp. z o.o.  w rankingu "Wehikuły czasu" organizowanym przez Gazetę Prawną. "Wehikuły czasu" Ranking Najzdrowszych Przedsiębiorstw to projekt przygotowany wspólnie przez Gazetę Prawną oraz wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet. To próba wskazania firm, które nie tylko szybko się rozwijają, ale które swoimi wynikami zaświadczają, że są dobrymi i wiarygodnymi partnerami biznesowymi. "Wehikuły czasu" to przedsiębiorstwa, których dynamiczny rozwój przyczynia się do wejścia w nową rzeczywistość gospodarczą.

 

 

 

 4. Firma Aliplast została laureatem IV edycji konkursu Wojewódzki Lider Biznesu roku 2006 organizowanego przez Regionalną Izbę Godpodarczą w Lublinie. 
Patronat honorowy konkursu objejmuje Wojewoda Lubelski oraz Marszałek Województwa Lubelskiego.  Celem Konkursu "Wojewódzki Lider Biznesu"  jest wyróżnienie i promocja najlepiej rozwijających się  firm województwa lubelskiego. Firm, które osiągają najlepsze wyniki ekonomiczne, działających zgodnie  z prawem oraz powszechnie przyjętymi zasadami etyki w biznesie. Konkurs przyjmuje otwartą formułę dla wszystkich sektorów przedsiębiorstw, adresowany jest do wszystkich podmiotów gospodarczych dla których priorytetem jest ciągły rozwój, poszerzanie zakresu swojej działalności przy jednoczesnym poszanowaniu praw swoich pracowników, klientów i kontrahentów.  

5. Gazele Biznesu 2006  - Firma Aliplast  uzyskała pierwsze miejsce na Lubelszczyźnie dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w roku 2006  w rankingu dziennika Puls Biznesu. 
Gazele biznesu to projekt realizowany przez Puls Biznesu, którego celem jest wyróżnianie każdego roku najbardziej dynamicznych małych i średnich firm działających na naszym rynku. Główna idea konkursu to promowanie szybko rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.
Dlaczego małe i średnie firmy? Ponieważ właśnie one mają najpoważniejszy udział w tworzeniu produktu krajowego brutto i w przeciwieństwie do firm dużych, które często wywodzą się z gospodarczej i politycznej historii, potrafią szybko i łatwo dostosować się do zmieniających warunków. Stąd tez nazwa konkursu - gazele są czujne i zwinne, szybko muszą zareagować na zbliżające się zagrożenie. O sile rankingu decydują rygorystyczne kryteria obejmujące wyniki z trzech poprzednich, a nie tylko ostatniego roku, co powoduje, że przedostanie się przez sito selekcji jest znacznie trudniejsze. O końcowym miejscu na liście decyduje dynamika rozwoju potwierdzona wynikiem finansowym.
Ranking promuje firmy, które działają w sposób przejrzysty, dlatego przedsiębiorstwa, które się w nim znajdują to nie tylko sprawdzone i wiarygodne firmy, ale także takie, które preferują solidność i jawność działania. Nie bez znaczenia dla renomy rankingu jest fakt, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a ocena bezstronna. Firma musi obronić się wyłącznie osiągniętymi rezultatami, które w tym zestawieniu są jedynym jury. Niezaprzeczalną korzyścią, którą z pewnością mogą potwierdzić firmy - Gazele z lat ubiegłych jest uzyskanie wraz tytułem ważnej dla kontrahentów rekomendacji. Każdy wyróżniony może pochwalić się w świecie biznesu i umieścić znak Gazeli w swoich materiałach firmowych lub na stronach internetowych
żródlo: http://www.biznespolska.pl/
                                                                                                                                                      Czytaj również artykuł Pulsu Biznesu.

6. Nominacje portalu okonet.pl:  Prezes Aliplast Sp. z o.o. Pan Jan Kidaj na Człowiekiem Roku Branży Stolarki Budowlanej, a firma Aliplast  Firmą  Roku 2006. Firma Aliplast została wyróżniona za skok w rozwoju oraz dynamikę w działaniu w branży.

7. Aliplast został wyróżniony za ponadprzeciętną dynamikę sprzedaży w roku 2006 w branży stolarki budowlanej przez Forum Branżowe.  Dyplom ten, przyznawany jest na podstawie rankingów wyników sprzedaży producentów i dostawców. Analiza wyników prowadzona jest po patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi.

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW