polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Systemy profili aluminiowych dla budownictwa

aliplast - systemy aluminiowe dla budownictwa

Wyróżnienie w kategorii inwestor regionalny w programie Business Excellence

| aktualności | Wyróżnienie w kategorii inwestor regionalny w programie Business Excellence

Z przyjemnością informujemy, iż firma Aliplast Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w kategorii inwestor regionalny w programie Promocji Firm „Business Excellence” 2014.

Program Promocji Firm „Business Excellence” jest realizowany pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana. Administratorem Programu jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu – obecnie największa organizacja biznesowa w regionie, działająca już od 13 lat, zrzeszająca ponad 200 przedsiębiorców.

 Program Promocji Firm „Business Excellence” ma ugruntowaną pozycję wśród programów biznesowych realizowanych na obszarze Polski Wschodniej. Do tytułu Laureata „Business Excellence” w kategorii mała, średnia i duża firma nominowane są Przedsiębiorstwa, które odniosły sukces ekonomiczny i dla których doskonałość w biznesie jest także ważnym celem działalności. Program „Business Excellence”, jako bardzo elitarny, adresujemy do Przedsiębiorstw, które wyróżnia wysoka innowacyjność, poniesione nakłady inwestycyjne, przyjazna polityka w dziedzinie ochrony środowiska, dynamika rozwoju eksportu oraz promocja na rynkach międzynarodowych.

Więcej o programie na stronie „Business Excellence”: http://www.excellencewbiznesie.p/

 

 

© aliplast 2007 o firmie rozwój oferta aktualności ogrody zimowe okna inaczej realizacje kontakt Design by CI - Strony WWW